Under The Fictitious Skies
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Under The Fictitious Skies

We're all mad here.


You are not connected. Please login or register

Нямам приятели

+2
$waG
siskaa
6 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Нямам приятели Empty Нямам приятели Вто 26 Юли 2011, 13:00

siskaa


Новак
Новак

Виждам ,че форума е нов ,но трябва да споделя това!!Тази учебна година бях в нов клас и не успяx да си намеря истински приятели.Тези ''приятели'' много ме използват. Embarassed Как да си намеря нови приятели???

2Нямам приятели Empty Re: Нямам приятели Вто 26 Юли 2011, 13:40

$waG

$waG
Admin
Admin

Здравей и добре дошла!
В днешно време не е лесно човек да намери ИСТИНСКИ приятели, за мен дори думата ПРИЯТЕЛ и нещо много специално и гледам хората които окачествявам като ПРИЯТЕЛИ да са истински и не са повече от 2ма, и това за 17те ми години живот Very Happy останалите са просто познати.. както и да е за мен. За една година особено в училище трудно се намират така наречените приятели, дори добри познати.Децата а и хората в днешно време гледат за всичко от всякъде да извлекат някаква изгода и свестните са изчезващ вид, така че не се притеснявай много, или просто гледай колкото се може по-малко да им угаждаш, щото обикновено свестните хора биват използвани, като в твоя случай. Дори щом забелязваш че не струват изобщо не им обръщай и внимание! Все пак даскалото е за да учим, за да станем нещо някой ден.Е, не е лошо и да имаме фрз в училище но щом не стават, ще се търси другаде! Надявам се във форума да намериш приятели Smile Дано съм ти била поне малко полезна, казвай ако има друго Wink

https://hope-in-the-wind.bulgarianforum.net

3Нямам приятели Empty Re: Нямам приятели Вто 26 Юли 2011, 15:41

SmilezZz

SmilezZz
Модератор

Хейй, siskaa ,да не ти пука изобщо за използвачите. Такива ги има под път и над път. Важното е да си силна и да не се предаваш лесно. За една година наистина доста трудно би намерила ИСТИНСКИ приятел. Обикновено приятелството се гради с месеци,даже с години. Не се предавай. Общувай си с другите. След като дойде човекът,който заслужава да ти бъди приятел,сама ще го разбереш. И в един живот,човек може да има най-много един приятел,на който винаги може да разчита.

4Нямам приятели Empty Re: Нямам приятели Вто 26 Юли 2011, 16:37

smile

smile
Модератор

Истински приятел е този ,който винаги е до теб когато имаш нужда![i]

5Нямам приятели Empty Re: Нямам приятели Вто 26 Юли 2011, 17:57

siskaa


Новак
Новак

smile написа:Истински приятел е този ,който винаги е до теб когато имаш нужда![i]

Така е ,но рядко се намират такива Suspect

6Нямам приятели Empty Re: Нямам приятели Сря 27 Юли 2011, 06:52

SmilezZz

SmilezZz
Модератор

[b]За една година,особено на тази възраст няма как да си намериш от раз "ИСТИНСКИ приятел".

7Нямам приятели Empty Re: Нямам приятели Чет 28 Юли 2011, 13:00

Addicted:)

Addicted:)
Модератор

Не е задължително да имаш истински приятели в клас,да не кажа,че е супер трудно понякога,особено на вашата възраст.
Просто имай самочувствие и достойнство и не им позволявай да те използват Wink Дръж на мнението си Smile

8Нямам приятели Empty Re: Нямам приятели Чет 28 Юли 2011, 14:54

Sunwell

Sunwell
Откачен
Откачен

хахаха "как да намеря?" докато седиш пред компа и питаш разни непознати как да станеш приятел с други непознати, нищо няма да постигнеш. Не е задължително да имаш приятели от класа. Виж мен примерно, всички викат, че съм им приятелка... и заради тва наше приятелство трябва да им помагам с курсовите работи ест : D смисъл, ИСТИНСКИТЕ приятели са малко и в повечето случаи не са от класа. Класа сте група хора принудени от обстоятелствата да се траят някакъв период от време и тва е то.

9Нямам приятели Empty Re: Нямам приятели Пон 01 Авг 2011, 19:12

smile

smile
Модератор

Sunwell написа:хахаха "как да намеря?" докато седиш пред компа и питаш разни непознати как да станеш приятел с други непознати, нищо няма да постигнеш. Не е задължително да имаш приятели от класа. Виж мен примерно, всички викат, че съм им приятелка... и заради тва наше приятелство трябва да им помагам с курсовите работи ест : D смисъл, ИСТИНСКИТЕ приятели са малко и в повечето случаи не са от класа. Класа сте група хора принудени от обстоятелствата да се траят някакъв период от време и тва е то.

пф какъв ти е проблема?Момичето просто иска съвет Wink .. нищо лично
Светът е пълен с използвачи .. confused

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите