Under The Fictitious Skies
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Under The Fictitious Skies

We're all mad here.


You are not connected. Please login or register

Свръхестествени неща

3 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Свръхестествени неща Empty Свръхестествени неща Нед 31 Юли 2011, 21:01

Jelly

Jelly
Admin
Admin

Имате ли свръхестествени преживявания?
Вярвате ли в свръхестественото?
Когато отговаряте, моля ви не си измисляйте разни ужасяващи истории и такива неща, ами споделяйте истината.

Оф, аз най-редовно усещам чуждо присъствие в стаята си.Току-що даже го помолих да се разкара.Не съм луда, споко Laughing Махна се, между другото.То така става всеки път, де. Rolling Eyes
Казвали са ми, че имам силно биополе и имам видения, за които аз си мислех, че са просто някви съвпадения, докато един доказан "свръхестествен" старец не ми каза съвсем категорично, че сънищата ми хич не са прости съвпадения.Тези сънища не са някакви като тия по филмите, просто откъслечни моменти от бъдещето.Понякога ги помня, а друг път просто като стане реалност имам чувството, че вече се е случвало веднъж.Много хора казват, че имат същите сънища, така че не съм само аз.
Досега само два пъти съм усещала нещо като личност в предмети.. така де Suspect Стреснах се яко първия път.После се опитах да го повторя, обаче нарочно явно не става.. Rolling Eyes

Докато пускам тая тема имам чувството, че вече почвам да ви плаша с моя странен живот Rolling Eyes

2Свръхестествени неща Empty Re: Свръхестествени неща Пон 01 Авг 2011, 07:09

$waG

$waG
Admin
Admin

омг, SunT, you freaked me out, girl! Laughing
Чак в свръхестествено не вярвам но често попадам в Дежа Вю, много от нещата и места които съм сънувала по-късно се случва нещо ПОДОБНО, добре че не сънувам някви извергски глупости Laughing
Иначе преди време едно приятелско семейство ни разказа за една жена на която сина й починал млад и тя много тежко го преживявала и получила нещо като дарба да говори с мъртвите(Тя има и издадена книга трябва да попитам наште за името й да видите).И отидохме, тя приема хора и се плаща, свърза се с духа на баба ми и майка ми започна да пита някакви работи а жената предава нали уж на..духа.А тази жена е напълно непозната за нас и ние за нея и майка ми я пита за лични семеини неща и отговорите били съвсем достоверни Shocked и все пак нещо пак ме кара да не вярвам..Наште много са искали да ме водят на баячки, гледачки хороскопи, простотии, аз не искам да ме занимават с глупости Laughing

https://hope-in-the-wind.bulgarianforum.net

3Свръхестествени неща Empty Re: Свръхестествени неща Пон 01 Авг 2011, 08:07

Jelly

Jelly
Admin
Admin

Хаха, нали.Точно за някво като дежа вю става въпрос.Права бях, че ви плаша...Май трябва да спра да ви споделям такива странни неща за себе си Laughing

4Свръхестествени неща Empty Re: Свръхестествени неща Пон 01 Авг 2011, 09:00

$waG

$waG
Admin
Admin

SunT написа:Хаха, нали.Точно за някво като дежа вю става въпрос.Права бях, че ви плаша...Май трябва да спра да ви споделям такива странни неща за себе си Laughing

Не, даже ще ми е интересно обичам някви такива истории или филми Laughing

https://hope-in-the-wind.bulgarianforum.net

5Свръхестествени неща Empty Re: Свръхестествени неща Сря 10 Авг 2011, 09:42

Zoo

Zoo
Модератор

Nirvana написа:
SunT написа:Хаха, нали.Точно за някво като дежа вю става въпрос.Права бях, че ви плаша...Май трябва да спра да ви споделям такива странни неща за себе си Laughing

Не, даже ще ми е интересно обичам някви такива истории или филми Laughing
И аз съм така

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите