Under The Fictitious Skies
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Under The Fictitious Skies

We're all mad here.


You are not connected. Please login or register

10 странни неща, които не знаем за теб

2 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

Jelly

Jelly
Admin
Admin

Very Happy Arrow

$waG

$waG
Admin
Admin

А ти защо не пусна първа Laughing
айде ще се изложа Laughing


1-Мразя си името и затова повечето пъти се представям с друго, в смисъл не че лъжа, казвам си истинското име, но пожене толкова го мразя моля този с който се запознавам да не ме нарича с него Laughing
2-Обожавам да ескпериментирам с цветовете на косата си, и изобщо с всичко свързано с коса.Странно обаче че обожавам лятото да е червена или леко рижа Laughing
3-Колкото и мила да изглеждам всъщност съм адски зла Laughing Трудно някой може да ме ядоса, найстина трудно, а когато това стане по-добре да няма никой на разстояние по-малко от километър Laughing Така в първи клас разбих главата на едно момче с камък, смятаите..
4-Човек който не е от семейството ми не може да ме разплаче НИКОГА И ПО НИКАКЪМ НАЧИН! Никога не плача!(освен ако не става дума за много близък човек)
5-Обичам краиностите.Примерно мога от най-мазната чалга за секунди да превключа на най-тежкия дет метъл.
6-Нямам абсолютно никакво чувство за самосъхранение.Пребивала съм се по всевъзможни начини, особено със скейтборд и пак ми доставя удоволствие да карам.
7-Хейтър! Когато намразя нещо или някой не е добре за него!
8-Обичам хората които ме мразят.За мен ако няма кой да те обича просто все още не си намерил подходящия човек, но ако има кой да те мрази значи си постигнал много.В такъв случай аз съм перфектна знам че има кой да ме обича и много, наистина много хора ме мразят.
9-Не ме е страх от почти нищо..Единственият ми страх е смърта и не заради самата себе си а смърта на накой близък, винаги като се случи нещо такова си казвам, мамка му, защо не бях аз..Другото е самотата..А глупости като тъмното, гръмотевици, големи височини, не могат да ме впечатлят.
10-Нямам постоянно настроение или мнение.За 5 минути мога да се ядосам или да бъда щастлива около 100 пъти Laughing

https://hope-in-the-wind.bulgarianforum.net

Jelly

Jelly
Admin
Admin

Еми щот не исках Laughing Ама ето ся ще ме видите и мене.

1.Започвам с извънредно странния начин, по който си подреждам дрехите: най-отдолу на облегалката на стола слагам суитчър ако има,панталони, после блузата, ЧОРАПИТЕ и СУТИЕНА за разкош Laughing И тва ми е комплекта за дрехи от деня, щото почти никога не ги прибирам веднага в гардероба.
2.Обичам миризмата на изгасена клечка кибрит, на нови книги, на слънцезащитни кремове и на окосена трева.
3.Преди спях зиме и лете завита до брадичката, защото ме беше страх от тъмното.От време на време пак ме дострашава малко.
4.Обичам звука на обувки върху нещо твърдо.Един такъв притъпен тътен..Абе нещо такова.А също и бръмченето на аспиратора, прахосмукачката, сешоара, друг да ми суши косата заради звука и топлината.Побиват ме някакви приятни тръпки.Като се суша сама или аз чистя не става.
5.Не мога да се лакирам или ако успея до 5 минути съм го развалила без да искам.
6.Ако някой носи багаж и вървя от лявата му страна, или аз нося багаж и вървя от лявата страна на някой, задължително го блъскам по 100 пъти докато не застана от дясно.
7.Като се развълнувам долния ми клепач несъзнателно присвива очите ми за повече изразителност.. Shocked Very Happy
8.По тъмно ме е страх да гледам през прозорците, както и да спя до прозорец без нещо плътно, което да го закрива.
9.Не държа в стаята си снимки, плакати и всякакви от този сорт с лица на тях.Странно е, но имам чувството, че ме гледат.
10.Храесвам да ям луканка след шоколад и обратното.Тате му казва циганско торбе Laughing

В личния ми архив има още, ама нали са само 10... Rolling Eyes Laughing

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите