Under The Fictitious Skies
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Under The Fictitious Skies

We're all mad here.


You are not connected. Please login or register

Цитати от книги и филми.

3 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Цитати от книги и филми.  Empty Цитати от книги и филми. Пет 12 Авг 2011, 11:26

SmilezZz

SmilezZz
Модератор

Кои са любимите ви цитати ?

Аз започвам:
1."Цял живот копнеем за един-единствен миг. А щом ни връхлети,все сме недорасли до него,за да го посрещнем.И все го изтърваваме."
2."Човек винаги може да намери нещо, за което да е благодарен, независимо колко са се забатачили нещата." "Долорес"-Стивън Кинг
3."Няма добри приятели. Няма лоши приятели. Има само хора с които искаш да бъдеш, не може да не бъдеш. Хора, които изграждат своя дом в сърцето ти!" С. Кинг "ТО"
4."Да избягаш от любовта или сляпо да й се отдадеш? Кое от двете е по-малко разрушително?" "Единайсет минути", Паулу Коелю
5."Да бъдеш добър, значи да живееш в хармония със себе си.Противоречието настъпва,когато си принуден да живееш в хармония с другите" Оскар Уайлд, “ Портретът на Дориан Грей
6."Когато един въпрос няма вярно решение, отговорът е само един. Сивата зона между "да" и "не". Мълчанието."



Последната промяна е направена от SmilezZz на Пон 15 Авг 2011, 06:11; мнението е било променяно общо 1 път

Jelly

Jelly
Admin
Admin

Страхотни са и много верни Smile Сега ако сложиш и източниците на тези мъдри мисли...

Queen S

Queen S
Модератор

"Не е важно да познаваш врага, важно е да познаваш себе си!"

"Когато толкова много са самотни, невероятно егоистично е да си самотен сам."

"Love is like the wind. You cannot see it, but you can feel it!"

"I hate the way you talk to me. And the way you cut your hair. I hate the way you drive my car. I hate it when you stare I hate your big dumb combat boots. And the way you read my mind. I hate you so much it makes me sick - it even makes me rhyme. I hate the way you're always right. I hate it when you lie. I hate it when you make me laugh - even worse when you make me cry. I hate it that you're not around. And the fact that you didnt call. But mostly I hate the way I don't hate you - not even close, not even a little bit, not any at all."

"Love is always patient and kind; it is never jealous, love is never boastful or conceited; it is never rude or selfish; it does not take offense, and is not resentful. Love takes no pleasure in other people’s sins but delights in the truth; it is always ready to excuse, to trust, to hope, and to endure whatever comes. Love does not come to an end."

"Never let the fear of stiking out keep you from playing the game!"

"Be the change you want to see in the world!"

"Да бъдеш никой,но себе си, в свят, който прави всичко възможно, ден и нощ, да те превърне в някой друг означава да се биеш в най-трудната битка, в която някое човешко същество може да се бие и да не спира да се бие."

"He was crippled, but only his body was cracked. It’s not simple, nor is it an easy matter to explain. “Let’s just leave it at that” she says, and closes the holy book of lies. She covers her eyes, denying to herself what she thought happened."

"Смъртта се усмихва на всички нас. Единственото нещо, което човек може да направи, е да и отвърне с усмивка!"

"Look, if you had one shot, or one opportunity, to seize everything you ever wanted in one moment. Would you capture it or just let it slip?"

"В този момент има 6 милиарда, 470 милиона, 818 хиляди и 671 души по света. Някои бягат уплашени. Някои си идват в къщи. Някои лъжат, за да мине деня. Други просто не се изправят пред истината. Някои са зли мъже във война с доброто. А някои са добри, измъчвайки ги зло... Шест милиарда души на света. Шест милиарда души. И понякога всичко, от което се нуждаеш, е една!"

"Лошите момчета лъжат за да влязат в леглото ти, а добрите - за да влязат в сърцето ти."

"Казват, че нещо толкова дребно, като пърхането на крило на пеперуда може да причини тайфун в другата половина на света."

"Охана значи семейство, а семейство значи, че никой няма да бъде изоставен или забравен!"

"I gave you my heart and if my heart is not enough for you, then i am not enough too!"

"People that are meant to be together, always find their way in the end!"

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите