Under The Fictitious Skies
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Under The Fictitious Skies

We're all mad here.


You are not connected. Please login or register

Денят на ...SmilezZz...

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Денят на ...SmilezZz... Empty Денят на ...SmilezZz... Пон 15 Авг 2011, 21:32

SmilezZz

SmilezZz
Модератор

Принципно си имам една тетрадка - хубава с твърди корици,която изпълнява ролята на дневник,но не пиша в него често - или ме мързи,а пък и просто не пиша всеки ден в него. Но онлайн дневника може би е по-практичен. Особено ,когато няма да пиша тайни ,ала-бала. Та,да се върнем на темата.

15.07.2011
Няма да започвам с обичайното.... "Мило дневниче".. А направо. Този ден беше много як и искам да го запомня. Но пък едновременно с това беше и гаден,защото най-добрият ми приятел влиза в болница ,а една приятелка е болна. Но ... ще оздравеят все някога. Very Happy
Получих една "новина",че ще си имам нов лап-топ. Надявам се да стане... Стискайте палци.

Ъъъ.. Това е,ако има нещо друго - ще пиша.

2Денят на ...SmilezZz... Empty Re: Денят на ...SmilezZz... Сря 17 Авг 2011, 10:50

SmilezZz

SmilezZz
Модератор

Защо живота трябва да е толкова гаден ? Защо ?

3Денят на ...SmilezZz... Empty Re: Денят на ...SmilezZz... Чет 18 Авг 2011, 20:48

SmilezZz

SmilezZz
Модератор

Майка ми просто ме изкарва извън нерви. Как може да се съмнява. Просто има ли начин родителите да имат повече доверие към децата си ? Като се има в предвид,че нищо не съм направила,за да се съмняват във всяко едно нещо.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите