Under The Fictitious Skies
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Under The Fictitious Skies

We're all mad here.


You are not connected. Please login or register

Първото ми дневниче :)

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Първото ми дневниче :)  Empty Първото ми дневниче :) Вто 16 Авг 2011, 23:30

Addicted:)

Addicted:)
Модератор

Ама наистина май е първото...аз нямам навика да пиша много,много,но поне ще има къде да се оплаквам. Rolling Eyes

Майка ми направо...не знам...все й мириша на цигари.Когато не предполагаше,че съм пушила,а го правех редовно не се сещаше,сега като съм спряла (ЕХЕХЕ ;Д ) тя си внушаваааааааааа............ Mad
Отделно,идиоттттттт,идиотттттт.....пак ще се сетиш късно,пак ли трябва да тръгна с твой приятел,за да се сетиш,че ме обичаш,а,а,а,...............на 20г. ще станеш,какъв е тоя акъл дето го имаш....хмхмхммхмхмхмхмхмхмм ммммммммммммммммммммммм ЩЕ ТИ ГО ВЪРНА,ще видиш,че ще се оженим geek Laughing Laughing Laughing Laughing Very Happy

Иначе...съм добре днес,станах толкова рано и толкова много помагах на мама,чак не мога да повярвам.Ноо нищо интересно за днес Sad I love you

2Първото ми дневниче :)  Empty Re: Първото ми дневниче :) Съб 20 Авг 2011, 00:08

Addicted:)

Addicted:)
Модератор

Ужас,как се изложиииххх....харесвам си едно момче...то мъж направо де,е не е такова харесване сериозно,повече привличане.. майка му се познава с моята майка откакто са били мн младии и той познава майка ми ,горе долу от преди да се родя ааз...и аз все уж се опитвам да го свалям и тая вечер квоооооооооо......предложих му да се оженим Very Happy ,ама той май не ме иска мн мнн ии замазах положението някак си де Very Happy (по принцип е несериозен откъм връзки,може би все на такива и попада де...или сигурно като се знае какъв ее..и толкова се уважават с моята майка и т.н. и сигурно не иска да се ззабърква с мен ;д) Very Happy
Абе май обърках предложениятааа,ако бях предложиха друго може да ме огрее пф! Тъпа съм Very Happy

3Първото ми дневниче :)  Empty Re: Първото ми дневниче :) Съб 20 Авг 2011, 00:09

Addicted:)

Addicted:)
Модератор

Но пък след 7 часа съм на плааааааааааажчееее....не съм била от 1 месецц хихихиииии... Very Happy Sunny bounce

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите