Under The Fictitious Skies
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Under The Fictitious Skies

We're all mad here.


You are not connected. Please login or register

Вярвате ли в любовта от пръв поглед ?

5 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

SmilezZz

SmilezZz
Модератор

Или тя е само една илюзия. Нещо несъществуващо ? Според мен: няма любов от пръв поглед. Тъй като в първия момент виждаш само и единствено външността на даден човек,но не и характера,и всичко останало,което е необходимо в една връзка. А вие какво мислите ?

$waG

$waG
Admin
Admin

Тъжно, но и аз не silent В днешно време найстина всеки първо вижда външноста, как си облечен, ква прическа имаш..пфф. Пък и изобщо почти съм се отказала да вярвам в любовта изобщо.90 % от момчетата с които съм била гадже, е не са били много 5-6 най-много но почти всички са били пълни идиоти confused Май тва че свестните мъже са или обвързани или геиове е вярно Laughing Е, дано в бъдеще да повярвам в любовта от плъв поглед, все пак съм само на 17 и то не навършени има цял живот пред мен cheers

https://hope-in-the-wind.bulgarianforum.net

smile

smile
Модератор

Да, според мен съществува

siskaa


Новак
Новак

Не, това са просто някакви безмислени искри ,които прехвърчат Very Happy Laughing

Jelly

Jelly
Admin
Admin

siskaa написа:Не, това са просто някакви безмислени искри ,които прехвърчат Very Happy Laughing
Мда, и аз така мисля.Ти не го познаваш, ма го обичаш... Rolling Eyes

SmilezZz

SmilezZz
Модератор

^ Или пък интернет-любовта. Наскоро бях свидетел на подобно нещо. Една моя приятелка си пишеше с едно момче. Размениха си снимки,това-онова и след което тя ми каза: "Харесвам го". Но как можеш да харесаш един човек,който не си виждал на живо ? Да си го докоснал ? ;x

$waG

$waG
Admin
Admin

Ъъм, изобщо не ми се говори за интернет-любов..Така най-добрата ми приятелка едно момче я подлъга, дори без да го е виждала се влюби лудо в него, той накрая й се подигра, каза че я е лъгал и май дори се оказа някакъв фалшив педофил и тя..се самоуби.Незнам кво да кажа.. Neutral

https://hope-in-the-wind.bulgarianforum.net

SmilezZz

SmilezZz
Модератор

Самоуби се ? О.о. Ужас.
Не знам просто как някои вярват в подобни работи.

Jelly

Jelly
Admin
Admin

Nirvana написа:Ъъм, изобщо не ми се говори за интернет-любов..Така най-добрата ми приятелка едно момче я подлъга, дори без да го е виждала се влюби лудо в него, той накрая й се подигра, каза че я е лъгал и май дори се оказа някакъв фалшив педофил и тя..се самоуби.Незнам кво да кажа.. Neutral
Олеле, сериозно ли? Shocked Много гадно.. И глупаво също.Този интернет се оказва много опасно нещо.

$waG

$waG
Admin
Admin

За съжаление, така се случи..
Е, разбирам хора да се запознаят по интернет, но чак да се обичат.Може да се запознят и чак като си направят реална среща тогава да си имат такова доверие, нямам против интернет запознанствата, но за любов на сляпо, пфф

https://hope-in-the-wind.bulgarianforum.net

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите