Under The Fictitious Skies
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Under The Fictitious Skies

We're all mad here.


You are not connected. Please login or register

Tres metros sobre el cielo

2 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Tres metros sobre el cielo Empty Tres metros sobre el cielo Пет 30 Дек 2011, 17:06

Queen S

Queen S
Модератор

Резюме : Това е историята на двама млади хора, които принадлежат към различни светове, хроника на една невероятна любов, почти невъзможна, но неизбежна. Баби (Maria Valverde) е добро и невинно момиче от средната класа. Хюго (Mario Casas), известен като Хач, е буйно и импулсивно момче със склонност към риска и опасностите, свързани със сбивания и мотоциклетни гонки. Двамата се срещат и се влюбват. Първоначално тя не иска връзка. Всъщност, за първи път те си говорят на парти, което приятелите му съсипват. Но след дни, прекарани в бягства от училище, лъжи към родителите и забавления в опасни незаконни състезания с мотори, двамата откриват първата голяма любов...
Tres metros sobre el cielo Jdv1325264639q

Любимия ми филм! Който не го е гледал, да го гледа. Няма да съжалява!
Просто невероятен! Гледала съм го около 10 пъти и не ми омръзва.
Много добра актьорска игра и сюжет и всичко е... супер! <3

2Tres metros sobre el cielo Empty Re: Tres metros sobre el cielo Пон 23 Яну 2012, 15:22

Jelly

Jelly
Admin
Admin

ААА уникален!Невероятен...!Наистина гледайте го!
Края беше толкова тъжен и гаден.. Защо..?! Защо не стана като в приказките?! Sad



edit - има 2 част!! http://www.imdb.com/title/tt1797504/

Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите