Under The Fictitious Skies
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Under The Fictitious Skies

We're all mad here.


You are not connected. Please login or register

Филми, на които сте плакали

+3
jumpin
smile
Queen S
7 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

Queen S

Queen S
Модератор

Всеки човек е плакал поне на 1 филм.. Кои са вашите? Smile
Аз лично плаках на Titanic, Walk to remember, Keith. Сигурно има и още, но само за тези се сещам в момента. Smile

smile

smile
Модератор

на Титаник Crying or Very sad [i]

jumpin

jumpin
Модератор

Няма такова животно,наречено филм,което да ме е разплаквало. Suspect

Jelly

Jelly
Admin
Admin

jumpin написа:Няма такова животно,наречено филм,което да ме е разплаквало. Suspect
Me 2

Zoo

Zoo
Модератор

И аз не съм се разплаквала, но днес щях да се разрева на Final Fantasy VII: Advent children (аватара ми) защото познайте...бяха ми някакви много красиви всички Laughing Laughing Laughing

SmilezZz

SmilezZz
Модератор

Днес,почти се разплаках на "Женско братство": не беше тъжна,но ... някак си... онова приятелство ,истинско приятелство,на онези момичета ме трогнаха супер много. Не знам. Просто... Crying or Very sad

$waG

$waG
Admin
Admin

SunT написа:
jumpin написа:Няма такова животно,наречено филм,което да ме е разплаквало. Suspect
Me 2

хаха и мен, все пак тва са просто филми, е титаник е по истинска история но и той някакси не успя да ме разреве, пък и мразя някой да ме вижда разплакана особено пък за филм, кораво животно съм си и тва е Suspect Laughing Laughing

https://hope-in-the-wind.bulgarianforum.net

Jelly

Jelly
Admin
Admin

Ааа, чакайте, сетих се кога съм плакала - в първи клас на Цар лъв където убиха бащата на Симба и във Спирит когато двата коня паднаха от водопада.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите