Under The Fictitious Skies
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Under The Fictitious Skies

We're all mad here.


You are not connected. Please login or register

Гледате ли Гласът на България?

+4
Zoo
smile
Queen S
Jelly
8 posters

Гледате ли Гласът на Блъгария?

Гледате ли Гласът на България? Bar_left86%Гледате ли Гласът на България? Bar_right 86% [ 6 ]
Гледате ли Гласът на България? Bar_left14%Гледате ли Гласът на България? Bar_right 14% [ 1 ]
Общо гласове : 7


Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

Jelly

Jelly
Admin
Admin

Ако се чудите къде изчезнах аз.. Laughing



Последната промяна е направена от SunT на Сря 27 Юли 2011, 11:45; мнението е било променяно общо 1 път

Queen S

Queen S
Модератор

Дам, гледам го.. Smile

smile

smile
Модератор

дааааа .. кого бихте избрали ,ако всички се обърнат?Аз МИРО Very Happy

Jelly

Jelly
Admin
Admin

Мариана.Миро нещо... Както каза Мариана сега в края - "Дразниш ме" Laughing



Последната промяна е направена от SunT на Сря 27 Юли 2011, 11:45; мнението е било променяно общо 1 път

Queen S

Queen S
Модератор

Аз бих избрала Миро Very Happy
А накрая на днескашният такова епизод не ами.. абе както и да е.. разбрахте ме :д
Ам накрая дето Миро и Марията си говореха, какви ще са им фамилиите, ако се оженят и накрая Ивана: Е то ващо накрая наистина може да се окаже любов.. Laughing Laughing

Zoo

Zoo
Модератор

Ами гледам го, да. И Миро почти винаги го избират. Даже по едно време с братовчед ми се шегувахме, че само забранили да се обръща и ако се обърне ще го обърнат пак Very Happy Very Happy

$waG

$waG
Admin
Admin

Laughing хах Zoo,тва беше яко Laughing
Сички ме кефят, и Иван и Мариана, Кирил Маричков незнам но и той не е за изпускане като треньор, но определено Миро king

Имате ли засега льобимец от кандидатите, аз вече имам няколко но не им помня имената Laughing

https://hope-in-the-wind.bulgarianforum.net

SmilezZz

SmilezZz
Модератор

Гледам го - да и то с голямо удоволствие.
Аз бих избрала МИРО I love you
Любим от кандидатите ? Да,имам си. Онзи красавец,който свиреше на пиано и избра Миро.Беше изпял песен на английски език,но не му помня името. I love you

$waG

$waG
Admin
Admin

SmilezZz написа:Гледам го - да и то с голямо удоволствие.
Аз бих избрала МИРО I love you
Любим от кандидатите ? Да,имам си. Онзи красавец,който свиреше на пиано и избра Миро.Беше изпял песен на английски език,но не му помня името. I love you

Аууу тоя от вчера, лелеее дааааааа I love you I love you I love you I love you Абе и другия който свиреше на пияно ама дето пя на български също беше симпатичен и пееше мн. хубаво I love you

https://hope-in-the-wind.bulgarianforum.net

SmilezZz

SmilezZz
Модератор

А какво ще кажете за онова 16 годишно момиченце ? Според мен си беше много хубава,но някак си гласа й не ми допадна.

Queen S

Queen S
Модератор

$waG

$waG
Admin
Admin

Имаше пради 1 или 2 вечери една Рени, едно младо момиче, мн. ми е симпатична, дето каза че майка й починала като била малка.Пееше супер и беше мн. лъчезарна I love you

https://hope-in-the-wind.bulgarianforum.net

Addicted:)

Addicted:)
Модератор

Аз засега съм за Невена Пейкова ...
Бих избрала Ивана или Мариана Smile

Sunwell

Sunwell
Откачен
Откачен

Аз па бих избрала Маричков

$waG

$waG
Admin
Admin

Nirvana написа: Laughing хах Zoo,тва беше яко Laughing
Сички ме кефят, и Иван и Мариана, Кирил Маричков незнам но и той не е за изпускане като треньор, но определено Миро king

Имате ли засега льобимец от кандидатите, аз вече имам няколко но не им помня имената Laughing

Омг, писала съм ИВАН Laughing куул rock

https://hope-in-the-wind.bulgarianforum.net

Jelly

Jelly
Admin
Admin

Е, Гласът на България свърши.Честито на Стелияна! Sunny
Пя най-добре без да мръдне от тона, за разлика от Тодор, Роксана, та дори и Игор(за който аз даже се обзаложих и загубих, ама както и да е).И авторската и песен беше абсолютен победител.Аз не знам защо Игор се прецака така с това парче..
Гледам във фейса много недоволни - е добре бе, какви фенове са това?Хората приеха достойно загубата, те там ги карат да се срамуват, само защото не умеят да губят!Кой ще направи ново гласуване заради шепа недоволни?България реши.Стелияна спечели честно и заслужено.Това е, който иска да я харесва.

..........
Та.. аз си казах мнението.Вие какво мислите?За кого бяхте и гласувахте ли?
Smile

SmilezZz

SmilezZz
Модератор

Дрънки, заслужила е честно и искрено. Затова ли не можех да изпращам СМС на Тодор , при условие , че линиите не бяха затворени. Същата работа и с Игор. И не може през цялото време Тодор да има вот над 50% , а точно на финала да получи мизерните 19%.
Нищо лично , Стелияна не ми харесва. А честно казано за пръв път си мислех , че всичко ще е както трябва , не да се въртят някакви номера. Ама това е България , какво се очаква друго.

$waG

$waG
Admin
Admin

SmilezZz написа:Дрънки, заслужила е честно и искрено. Затова ли не можех да изпращам СМС на Тодор , при условие , че линиите не бяха затворени. Същата работа и с Игор. И не може през цялото време Тодор да има вот над 50% , а точно на финала да получи мизерните 19%.
Нищо лично , Стелияна не ми харесва. А честно казано за пръв път си мислех , че всичко ще е както трябва , не да се въртят някакви номера. Ама това е България , какво се очаква друго.

Абсолютно! И аз не можех да пратя СМС за Игор докато бяха отворени линиите, нито страницата в интернет работеше, пуснаха я чак като оняа пача си изигра ролята на изненадана, дори не я изигра добре, ямно родителите й доста са шаркали финикииски знаци а Laughing мноо тъпо стана, много!

https://hope-in-the-wind.bulgarianforum.net

Jelly

Jelly
Admin
Admin

Е не знам, аз не пращам СМС.Просто казвам че за мен тя е победителката от много време насам.Иначе наистина доста скалъпена работа, аз почти винаги не бях разбрала че е време за гласуване и тая казва линиите са затворени. Suspect

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите