Under The Fictitious Skies
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Under The Fictitious Skies

We're all mad here.


You are not connected. Please login or register

Sunwell /a.k.a Кака Сашка/

3 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Sunwell /a.k.a Кака Сашка/ Empty Sunwell /a.k.a Кака Сашка/ Вто 26 Юли 2011, 18:42

Sunwell

Sunwell
Откачен
Откачен

Хайл. Ще ви наспамя някакво инфо, но вие питайте, не мога да обхвана всички въпроси.
Язе съм Алекс(андра), но всички ми викат Кака Сашка, което е DAAAAAAAAAAMN IT >_>.
на 16 съм от Русе. Мразя превзети арт фагове, тъпи надувки и етц. Уча програмиране, религията ми е Математика, аниме и ананасов сок FTW! Носи ми се хейтърска слава, всъщност да, голям хейт съм. Излъчването ми е на злобен трол : D но пък за приятелите си съм готова наистина на всичко и съм го доказвала не веднъж.
Разни хора ми казваха, че съм преродения Кърт Кобейн. И бях наистина мощен фен на Нирвана, но заличаването на същността ми, от евентуалното ми бившо аз почна да ми идва в повече и сега почти не ги слушам.
Айде питайте.

2Sunwell /a.k.a Кака Сашка/ Empty Re: Sunwell /a.k.a Кака Сашка/ Сря 27 Юли 2011, 06:20

$waG

$waG
Admin
Admin

За въпрос не се сещам нооо *търси кланяща се емотиконка* КАКВО? НЯМА!! affraid Тогава king не че е достатъчно за описанието ти ноо.. drunken Very Happy

https://hope-in-the-wind.bulgarianforum.net

3Sunwell /a.k.a Кака Сашка/ Empty Re: Sunwell /a.k.a Кака Сашка/ Сря 27 Юли 2011, 16:57

Sunwell

Sunwell
Откачен
Откачен

Хехе : D

4Sunwell /a.k.a Кака Сашка/ Empty Re: Sunwell /a.k.a Кака Сашка/ Чет 28 Юли 2011, 06:28

$waG

$waG
Admin
Admin

Кой е пича от подписа ти показващ любимия ми...мм знак? Laughing

https://hope-in-the-wind.bulgarianforum.net

5Sunwell /a.k.a Кака Сашка/ Empty Re: Sunwell /a.k.a Кака Сашка/ Чет 28 Юли 2011, 07:07

Sunwell

Sunwell
Откачен
Откачен

Miyavi

6Sunwell /a.k.a Кака Сашка/ Empty Re: Sunwell /a.k.a Кака Сашка/ Чет 28 Юли 2011, 17:49

SmilezZz

SmilezZz
Модератор

Хехееейй. Най-накрая едно русенче. Laughing
Първоначално: здравей,съгражданке. Изглеждаш ми като интересен и странен човек. Laughing
И да не спамя в темата. Какво обичаш да правиш през свободното си време ? Имаш ли хобита ?

7Sunwell /a.k.a Кака Сашка/ Empty Re: Sunwell /a.k.a Кака Сашка/ Пет 29 Юли 2011, 18:21

Sunwell

Sunwell
Откачен
Откачен

SmilezZz написа:Хехееейй. Най-накрая едно русенче. Laughing
Първоначално: здравей,съгражданке. Изглеждаш ми като интересен и странен човек. Laughing
И да не спамя в темата. Какво обичаш да правиш през свободното си време ? Имаш ли хобита ?
: D
Кво обичам, обичаам... да си пренареждам стаята, която помежду другото е моята гордост xD Обичам да гледам анимета, да чета манги е такива неща xD

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите