Under The Fictitious Skies
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Under The Fictitious Skies

We're all mad here.


You are not connected. Please login or register

SmilezZz / Йо.

4 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1SmilezZz / Йо.  Empty SmilezZz / Йо. Сря 27 Юли 2011, 13:33

SmilezZz

SmilezZz
Модератор

Хайй на всички !!
Аз съм Йо. На 15 години. От Русе. В природоматематическа паралелка съм: Биология с Китайски език. Имам най-различни прякори, но най-вече ми викат: Йо, Чочи, Муции Laughing и мече Laughing . Отдават ми се БЕЛ,Химия,КЕ,Психологията,рисуване. Имам най-различни хобита,на които смятам да обръщам повече внимание. Какво друго да кажа - не знам. Ако имате въпроси - питайте. Like a Star @ heaven

2SmilezZz / Йо.  Empty Re: SmilezZz / Йо. Сря 27 Юли 2011, 13:36

Jelly

Jelly
Admin
Admin

Уоу, китайски cyclops Звучи интересно.Аз съм учила мъничко японски и беше пълен провал Laughing Можеш ли да пишеш вече?

3SmilezZz / Йо.  Empty Re: SmilezZz / Йо. Сря 27 Юли 2011, 13:40

SmilezZz

SmilezZz
Модератор

Да'м. И ако трябва да си призная - изписването на йероглифите е по-лесно,отколкото правилното произношение,но все пак не е трудно. С търпение Very Happy най-вече става.

4SmilezZz / Йо.  Empty Re: SmilezZz / Йо. Сря 27 Юли 2011, 13:43

Jelly

Jelly
Admin
Admin

Радвам се, че ти е лесно.Нас колко ни мъчиха... ние ги мъчихме... Е, но ние бяхме опитните зайчета, тоест 3-4 клас, на които първи пуснаха тая програма в училище и естествено никой нищо не знаеше.Сега са ги подпукали от 1 клас и май поназнайват нещо Laughing Ти защо избра китайски?

5SmilezZz / Йо.  Empty Re: SmilezZz / Йо. Сря 27 Юли 2011, 13:57

SmilezZz

SmilezZz
Модератор

Исках да уча някакъв по-различен език. Нещо по-различно. Да почувствам някаква тръпка,когато постигна нещо с този език,или просто когато си общувам с някого. И така реших да запиша китайски език.
Имаше и японски,но нещо не ме кефи произношението им. Laughing

6SmilezZz / Йо.  Empty Re: SmilezZz / Йо. Сря 27 Юли 2011, 13:59

Jelly

Jelly
Admin
Admin

Аз не знаех, че има голяма разлика. Very Happy Колко символа е азбуката?Кой се произнася най-трудно?

7SmilezZz / Йо.  Empty Re: SmilezZz / Йо. Сря 27 Юли 2011, 14:15

SmilezZz

SmilezZz
Модератор

В китайския език няма азбука. За разлика от японския,които имат два или три азбуки - не съм сигурна: хиригана,катакана и ..... не знам.
Ние си имаме тонове: първи,втори,трети,четвърти и нулев,които трябва да спазваме. Точно затова произношението ми е малко трудно,но пък звучи много.... музикално,някак. Laughing

8SmilezZz / Йо.  Empty Re: SmilezZz / Йо. Сря 27 Юли 2011, 17:00

Sunwell

Sunwell
Откачен
Откачен

Левскитуу
колко пъти на ден си миеш зъбите?

9SmilezZz / Йо.  Empty Re: SmilezZz / Йо. Чет 28 Юли 2011, 17:51

SmilezZz

SmilezZz
Модератор

Sunwell написа:Левскитуу
колко пъти на ден си миеш зъбите?
- Да'м. "Левскито".
Относно въпроса: два пъти на ден. Сутрин и вечер,преди лягане. Laughing

10SmilezZz / Йо.  Empty Re: SmilezZz / Йо. Чет 28 Юли 2011, 17:53

$waG

$waG
Admin
Admin

Как мислиш, защо водата е прозрачна и тревата зелена а не обратното? Има ли значение това за смисъла на живота.. cyclops

https://hope-in-the-wind.bulgarianforum.net

11SmilezZz / Йо.  Empty Re: SmilezZz / Йо. Чет 28 Юли 2011, 18:11

SmilezZz

SmilezZz
Модератор

Nirvana написа:Как мислиш, защо водата е прозрачна и тревата зелена,а не обратното? Има ли значение това за смисъла на живота.. cyclops
Странен въпрос.
Та, "Има ли значение това за смисъла на живота."Според мене си има. В тревата е зелена,защото има хлорофил. Не мога да си представя обратното - да пием зелена вода,то тогава сигурно ще имаме зелен цвят и ще си общуваме с извънземните. Та,няма да се впускам да се обяснявам,че ще има доста да философствам. Относно защо е така: природата така си е решила Very Happy Very Happy

12SmilezZz / Йо.  Empty Re: SmilezZz / Йо. Пет 29 Юли 2011, 06:21

$waG

$waG
Admin
Admin

SmilezZz написа:
Nirvana написа:Как мислиш, защо водата е прозрачна и тревата зелена,а не обратното? Има ли значение това за смисъла на живота.. cyclops
Странен въпрос.
Та, "Има ли значение това за смисъла на живота."Според мене си има. В тревата е зелена,защото има хлорофил. Не мога да си представя обратното - да пием зелена вода,то тогава сигурно ще имаме зелен цвят и ще си общуваме с извънземните. Та,няма да се впускам да се обяснявам,че ще има доста да философствам. Относно защо е така: природата така си е решила Very Happy Very Happy

според мен ще е яко да е обратното, защото така извънземните може да ги е страх от нас и не искат да се покажат, може би щото сме различни, както някои човеци ги е страх от среща с..третия вид Laughing И ще е хубаво тревата да е прозрачна, защото така щяхме да виждаме всички мравчици и малки безпомощни гадинки които лазят там и да не ги убиваме като ги тъпчем pale
За да не е спам, ето още няколко от идиотските ми въпроси Laughing
1-Страх ли те е от извънземни?
2-Харесваш ли скакалци Laughing
3-Ако можеше за един ден да си нещо или накой друг, кой или какво щеше да си?

https://hope-in-the-wind.bulgarianforum.net

13SmilezZz / Йо.  Empty Re: SmilezZz / Йо. Пет 29 Юли 2011, 07:30

SmilezZz

SmilezZz
Модератор

1-Страх ли те е от извънземни? Не - поради простата причина,че не вярвам в съществуването им.
2-Харесваш ли скакалци. Не,мразя ги. Mad
3-Ако можеше за един ден да си нещо или накой друг, кой или какво щеше да си?
Хубав въпрос. Не знам точно кой щях да бъда,но определено бих избрала някой,т.е. новата ми същност,да може да помага на нуждаещите се.


Но дори и тревата да е прозрачна,това няма да спомогне на мънинките мравчици и подобни от "унищожаване".

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите