Under The Fictitious Skies
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Under The Fictitious Skies

We're all mad here.


You are not connected. Please login or register

Кой е Джъстин Бийбър, по*я**лите??

+4
lqlq
Sunwell
Queen S
$waG
8 posters

Кой е Джъстин Бийбърррр?

Кой е Джъстин Бийбър, по*я**лите?? Bar_left11%Кой е Джъстин Бийбър, по*я**лите?? Bar_right 11% [ 1 ]
Кой е Джъстин Бийбър, по*я**лите?? Bar_left0%Кой е Джъстин Бийбър, по*я**лите?? Bar_right 0% [ 0 ]
Кой е Джъстин Бийбър, по*я**лите?? Bar_left22%Кой е Джъстин Бийбър, по*я**лите?? Bar_right 22% [ 2 ]
Кой е Джъстин Бийбър, по*я**лите?? Bar_left0%Кой е Джъстин Бийбър, по*я**лите?? Bar_right 0% [ 0 ]
Кой е Джъстин Бийбър, по*я**лите?? Bar_left44%Кой е Джъстин Бийбър, по*я**лите?? Bar_right 44% [ 4 ]
Кой е Джъстин Бийбър, по*я**лите?? Bar_left22%Кой е Джъстин Бийбър, по*я**лите?? Bar_right 22% [ 2 ]
Общо гласове : 9

Poll closed

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

$waG

$waG
Admin
Admin

Тоя в последно време мноо ме дразни! Още в началото музиката му ме дразнеше иначе изглеждаше свястно хлапе, беше някъв мн. готин. Са мноо се превзема ии..ъъррхх Laughing

https://hope-in-the-wind.bulgarianforum.net

Queen S

Queen S
Модератор

Мен не ме дразни.
Безразличен ми е..

Sunwell

Sunwell
Откачен
Откачен

Бейбе бейбе бейбе оох
Дано тоя да основе клуб 17, дано, дано, дано!

lqlq

lqlq
Новак
Новак

прекрасен

$waG

$waG
Admin
Admin

Sunwell написа:Бейбе бейбе бейбе оох
Дано тоя да основе клуб 17, дано, дано, дано!


YEAAAAA MAAAN

https://hope-in-the-wind.bulgarianforum.net

SmilezZz

SmilezZz
Модератор

Като цяло не ми допада. Две негови песни ми харесват:
Justin Bieber - Never Say Never
Justin Bieber - Baby

smile

smile
Модератор

Ужасен е!

spagettka

spagettka
Модератор

Какво му има на момчето ? .. ;дд Поредния разглезен пубер !! .. нищо по-различно от останалите .. ако не беше Майкъл Джексън никой нямаше да знае кой е JB и господи .. от кога "JB" е съкращение на Джъстин Бийбър ? .. първо беше на "Jeam Beam " << ако така се пише ;дд после беше на " Jonas Brathers" ... сега ИЗВЕДНЪЖ стана и на " Justin Bieber " това е егоистично !! .. Според мен !! .. Иначе като цяло ме радва .. : )) някой песни стават : ))

$waG

$waG
Admin
Admin

И ако не беше Ютуб! Тоя е егати лъжливото копеле, никога не е имал намерения да става известен, поствал и клипчета от конкурси където е пеел САМО ЗА БЛИЗКИТЕ МУ, които не а могли да го чуят наживо, и след като е бил открит от Скутър Браун изобщо нито той нито майка му са имали намерения да става няква звезда.А сега прави някъв тъп филм и само повтаря никога не се предаваите следваите мечтите си като мен, ем сори ама неговата мечта не е била да бъде известен..де-а мухала..

https://hope-in-the-wind.bulgarianforum.net

jumpin

jumpin
Модератор

Nirvana написа:И ако не беше Ютуб! Тоя е егати лъжливото копеле, никога не е имал намерения да става известен, поствал и клипчета от конкурси където е пеел САМО ЗА БЛИЗКИТЕ МУ, които не а могли да го чуят наживо, и след като е бил открит от Скутър Браун изобщо нито той нито майка му са имали намерения да става няква звезда.А сега прави някъв тъп филм и само повтаря никога не се предаваите следваите мечтите си като мен, ем сори ама неговата мечта не е била да бъде известен..де-а мухала..

Алеуя,сестро,алеуя. Exclamation

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите