Under The Fictitious Skies
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Under The Fictitious Skies

We're all mad here.


You are not connected. Please login or register

ЯКО ХЕЙТ!!!!!

2 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1ЯКО ХЕЙТ!!!!! Empty ЯКО ХЕЙТ!!!!! Чет 28 Юли 2011, 15:22

$waG

$waG
Admin
Admin

Темата я посвещавам на Sunwell(с хубави чувства, ест.)
Таа, тук ще хейтваме който и каквото и да било Laughing
Е, излеите си гнева спокойно sunny

https://hope-in-the-wind.bulgarianforum.net

2ЯКО ХЕЙТ!!!!! Empty Re: ЯКО ХЕЙТ!!!!! Чет 28 Юли 2011, 17:54

SmilezZz

SmilezZz
Модератор

Омръзнало ми е от тъпи,истерични кифли,с по пет тона фон дьо тен. И какво ли още не ? Хора,с прекалено високо самочувствие. Evil or Very Mad

3ЯКО ХЕЙТ!!!!! Empty Re: ЯКО ХЕЙТ!!!!! Пет 29 Юли 2011, 06:37

$waG

$waG
Admin
Admin

И аз мразя тъпи, надути, с огромно самочувствие кифли без покритие, единственото им покритие е 1000 тона фон дьо тен и то супер тъпо нямазан Laughing

Мразя да ми казват кво да права!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Мразя да ми казват как да се обличам, особено майка ми, като почне: 'Ооо, ама аз няма да излизам с тебе ако си така..' тва най-ме дразни Mad . Или пък веднъж бързахме, и трябваше да минем през една църква да вземем нещо, свещи ли не помна, и от бързане дори майка ми която мнооого държи на такива неща забрави да ми каже да си сложа дълъг панталон и суичър, щото бях с къси и някъв потник, беше лято и като влязохме нали късно се уситихме, ама тям имаше няква монахиня, ллеелееееее супер злобна.В смисъл почна да крещи, да ме обижда че съм била богохулка и някви такива и само ме хвана някво злобно и ме изкара навънка като мръсно куче и почна да пищи Laughing Ква е зле, можеше учтиво да помоли вместо да праи такива филми.Нямам нищо против църквата, даже винаги гледам като влизаме да съм добре облечена ама в тоя момент си беше яко бързане ии забраихме...ох както и да е Laughing
-Също така мноого мразят да ми пробутат студена баничкаа, ааа кви филми съм праила на такиа продавачии Laughing

https://hope-in-the-wind.bulgarianforum.net

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите