Under The Fictitious Skies
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Under The Fictitious Skies

We're all mad here.


You are not connected. Please login or register

Смешни вицове и картинки

3 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Смешни вицове и картинки Empty Смешни вицове и картинки Пет 29 Юли 2011, 09:48

$waG

$waG
Admin
Admin

Поствайте най-любимите си вицове и картинки, преди малко прочетох един виц и видях една картинка които честно казано ме разбиха, буквално, от смях Laughing


На симпозиум лингвисти обсъждат езиковите проблеми и всеки хвалел колко съвършен е неговия си език, как дадено чувство можело най-добре да се изрази и т.н.
На доцент Ганев-българския представител му омръзнало да слуша глупости, станал и теглил следната реч:
Дами и господа, моите почитания на вашите езици, но няма по-богат и цветист език от българския! Ето, приготвил съм ви няколко примера в подкрепа на твърдението ми:
1. Кажете, има ли накой език на тази планета, на който да има дума, означаваща нещо средно между “капе” и тече” ? Няма такъв-проверил съм специално, a в българския език има – “църцори”.
2. Има ли някой език, на който има 4 степени на сравнение – няма ! А на български има: Далече, по-далече, най-далече,на майната си! Или готина, по-готина,най-готина, баахмааму !
3. Има ли език, в който да има минало, свършено, незапомнено време? Хе-хе-хе – няма! А на български има – бил съм се бил напил!
4. Имате ли вие бъдеще евентуално време в миналото? Нямате, но ние имаме – щял съм бил да работя!
5. Колко начина имате да кажете по заобиколен начин “не знам” когато ви питат нещо?Общо взето всички се свеждат до "I don't know", "No idea", "I got no clue". А вижте ние колко по-заобиколно можем да го кажем: "Казва ли ти някой!", "А сега де!", "ебеш ли му мамата!", "а - сега ме хвана!"
6. И накрая, господа - хайде кажете - има ли език, в който да има една такава дума, която да може да замести всяка друга дума в този език? Няма! А на Български има - това е думата "такова".
На последната 6-та точка американският делегат не повярвал и казал:
- Не го вярвам това, че една дума може да замести коя да е дума в езика, аз лично ще
проверя това!
- Разбира се Mr. Smith заповядайте в БГ да проверите!
И така мистър Томас Смит хванал самолета, прелетял океана и още веднага на аерогара София решил да пробва вълшебната дума. Отишъл на информацията и казал:
- Моля ви, таковайте ми едно такси !
- няма проблем - служителката набрала един номер и таксито пристига.
- Изненаданият Мистър Смит се качва в таксито и казва на шофьора:
- Моля ви таковайте ме до най-луксозния хотел в София!
- няма проблем - бум в “Шератон”.
Още по-изненадан отива на рецепцията и казва:
- Моля ви таковайте ми една стая за 5 нощувки!
- няма проблем - регистрират го, дават му ключа и момчето му занася багажа до стаята.
Томас е като треснат, но продължава да тества думата не вярвайки на ушите и очите си - сяда в ресторанта и казва:
- Моля ви таковайте ми мешана такова с шопска такова и едно такова Каберне Совиньон!
след малко иде мешаната скара, шопската салата и виното. "Oh my God, he was right - it really works" признал накрая Тома неверни.
На сутринта станал и тръгнал към банята, но се сетил, че предишната вечер му направила впечатление една старинна сграда недалеч от хотела и един минувач го информирал, че това е Централна Баня, та нашият човек решил да я пробва как е, щото в неговата модерна държава няма такива работи. Влезнал човека да се къпе, но там нямало четка с дълга дръжка, с която да си търка гърба и той помолил един пич да му сапуниса гърба с думите
- Моля ви, таковайте ме отзад! При което оня се оказал услужлив човечец - (ми чужденец все пак - няма да го оставим с впечатлението, че не сме гостоприемни я!) - и съответно го "таковал". Томас Смит останал доста изненадан от събитията, но си замълчал (все пак чужда държава, може пък тук това да е нормално) и като се върнал в Щатите, споделил си преживяванията, при което доцент Ганев се плеснал по челото и казал :
- Ооо, аз забравих да ви предупредя колега, че глаголът "таковане" се
спряга неправилно на гол гъз ...




Смешни вицове и картинки F32e6bfb-fb34-44af-ae44-a3da8087226c

https://hope-in-the-wind.bulgarianforum.net

Queen S

Queen S
Модератор

Един пич в аптеката предрежда всички и казва:
- Може ли един презерватив?
Аптекарката:
- Моля ви, наредете се на опашката и измислете по-удобно име на тази дума, защото хората ви гледат!
Минава опашката и идва реда на пича. Свалил си гащите, извадил си онази работа и казал:
- Един елегантен костюм за този джентълмен Laughing

Jelly

Jelly
Admin
Admin

Ооо, Nirvana този виц ме разби Laughing Laughing
Аз бях намерила преди една картинка на TVD, която беше от All the single ladies и главите на Стефан, Деймън и Елена бях върху тия дет се кълчат. Laughing Ма ся я няма
Ето едни сладури:



EDIT
Някой знае ли песента?

Jelly

Jelly
Admin
Admin

Facebook - * ЯКИ СТАТУСИ * ЗА ЯКИ ХОРА *

- Аз не бях пиян.
- Пич,ти метна хамстера ми през прозореца и крещеше "Давай Пикачу!"..

Баща вижда сина си да се конти пред огледалото и го пита:
-Cине, ти пе*ераст ли си?
-Hе, тате.. принцеса!

Ти на кой ще повишаваш шрифт, ма? Laughing

Върха на нахалството е: Да ритнеш баба си надолу по стълбите и да кажеш:"Що бързаш ма?"

Ще Ви изгоня всичките и ще работя с останалите!


$waG

$waG
Admin
Admin

Laughing

Бог създал първо мъжа и си казъл: "Той е красив". После създал жената и си казал: "Ее, к'во пък, тя ще се гримира!"....... Laughing

http://roflrazzi.files.wordpress.com/2010/08/6049.jpg?w=540&h=591 Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Иванчо счупил прозорец в училище и директорът решил да го накаже
:- Ето ти една четка и една кофа боя, заминавай да боядисваш - до обяд да си боядисал всичките прозорци на първия етаж!
По обед Иванчо влиза в кабинета на директора и казва:
- Шефе, остана още малко боя. Да взема ли да боядисам и рамките?


-Бабо, виждала ли си ми хапчетата, пише ЕКСТАЗИ на тях?
-Абе е*ала съм ти хапчетата, ТИ ВИДЯ ЛИ ДРАКОНА В КОРИДОРА ? Laughing Laughing Laughing

Мъж излиза сутринта пред къщата и гледа тъща си тръгнала на някъде с колелото:
- На къде си тръгнала? - питал я той.
- Отивам на гробищата.
- Е добре, а кой ще върне колелото? Laughing

Баща се кара:
- Не ме интересува, че си вече на 16 години.
С този грим и с тази минипола няма да отидеш на купон. Разбра ли ме, Илия? Laughing


http://store.picbg.net/pubpic/49/3C/b345b09ae01b493c.jpg НЕ Е МОЕ Laughing

https://hope-in-the-wind.bulgarianforum.net

Jelly

Jelly
Admin
Admin

Веднъж директорът на затвора извикал при себе си палача и му направил строга забележка да не се отнася толкова грубо с осъдените на смърт. Вярно, че хората са обречени, но все пак до последния момент и те имат право на човешко отношение.
На следващия ден водят един осъден на смърт. Посрещнал го палачът пред бесилката, протегнал ръка, погалил го под брадичката и се ухилил:
- Гъди, гъди, гъди! Кого ще бесим днес, а?

Събрал лъвът всички животни от гората и им казал:
- Всички да се строят, умните отляво, красивите отдясно!
Само жабата стояла в средата и гледала недоумяващо. Лъвът я попитал:
- Ти какво правиш там? - а жабата отговорила:
- Е, да се разчекна ли?

Лондон сити, Ню Йорк сити, Токио сити, София гладни...

Баби чатят:

*БАБА НЕТКА* Чатке, как си ма, какво праят децата?
*БАБА ЧАТКА* Аа, не съм ги чула още днес. Сутринта само си проверих пощата, ама
после имах работа. Трябваше да рефрешна кочината на прасето и да
изхвърля рисайкъл бин-а. Цял ден сърфирам по двора. Ама надвечер ще си
пусна скайпа и ще си чатна с моите.
*БАБА НЕТКА* Ааа, добре ще направиш. Аз пък днес цял ден стоя на компа. Трябваше да
даунлоудна ябълките от градината на двора и да максимизирам жилетката
на дядото, че му е отесняла. Ама намерих едно място в нета, дека дават
голи юзъри. Червих се, червих се, ама три часа ги гледах!
*БАБА ЧАТКА* Ауу, Нетке. Ми да ми пратиш линк у скайпа, че да ги видя и аз. От момиче гол юзър не съм виждала! Дядото вече за нищо не става. Съвсем
му се е разхлопало флопито и Рамът не му стига. А да не говорим, че
хард дискът му вече изобщо не е хард.
*БАБА НЕТКА* Ее, стига и ти. И ние вече за нищо не ставаме, Чаткеее. Даже и за спам
не ставаме. Ако можех да се сейвна така както бях преди 40 години...
*БАБА ЧАТКА* Ще ти копи пейстна една снимка откакто бях на 25 години. Знаеш ли
каква красавица бях? Без никакви бъгове! А тогава нямаше фотошоп! Сега
вече и аз съм станала за рестартиране...Целият ми десктоп се е
набръчкал!
*БАБА НЕТКА* Ауу, Чатке, ние се заприказвахме, ама аз се сетих, че имам работа.
Трябва да компилирам един боб на дядото, че пак ще ми пусне намръщена
емот икона. Ще ми услужиш ли с онази голямата лъжица, че моите
всичките са зипирани версии?
*БАБА ЧАТКА* Нетке, не помниш ли, че ти я сенднах миналата седмица? Я си виж
хисторито.
*БАБА НЕТКА* Не помня такова нещо, бе Чатке!
*БАБА ЧАТКА* Как така не помниш? Ти ми се логна у нас миналата седмица и ми я
рикуестна.
*БАБА НЕТКА* Няма такова нещо!
*БАБА ЧАТКА* Така ли! Ти лъжкиня ли ме наричаш! Какво си позволяваш! Ууу, да ти се
скапе скайпа дано!
*БАБА НЕТКА* Аа, така ли! Магарето ти троянски кон да стане!
*БАБА ЧАТКА* Уиндоуса да ти се бъгне и всички да видят какво криеш в Май Докюментс!
*БАБА НЕТКА* Да качиш 30 гигабайта дано. Всичките на корема и бедрата дано!
*БАБА ЧАТКА* Да ти се срути кочината и да ти форматира прасето!
*БАБА НЕТКА* Котка да ти изяде мишката!
*БАБА ЧАТКА* Да ти се скапе антивируса и да ти влязат червеи в ябълките!
*БАБА НЕТКА* Някоя невестулка да ти хакне кокошките!
*БАБА ЧАТКА* Да ти се скапят драйверите на мотиката и с ръце да копаеш земята!
*БАБА НЕТКА* Дядото ти да си ъпгрейдне хард диска и да си хване млада юзърка!
*БАБА ЧАТКА* Лицето ти на пиксели да стане!
*БАБА НЕТКА* Кучето ти на оптичен кабел да се обеси!
*БАБА ЧАТКА* Сиди ром да ти влезе в къщата и да ти окрадне всички вещи!
*БАБА НЕТКА* И компютъра ли?
*БАБА ЧАТКА* И компютъра!
*БАБА НЕТКА* Иии, пепел ти на ю ес би входа! Повече няма да правя с теб ни аудио,
ни видео чат! Даже не искам да ти чувам никнейма, да знаеш!
*БАБА ЧАТКА* Ммм, дреме ми на дънната платка! Хакерка с хакерка...
(кълнейки се излизат)

Едно таралежче си вървяло с наведена глава и си мрънкало под носа
-Няма да пръцна .Няма да пръцна.Няма да пръцна
Уви след няколко метра се чуло *пръц* Таралежчето се огледало виновно и продължило да си ходи мрънкайки си
-Не съм аз .Не съм аз.Не съм аз ..

Миналата година имах раздвоение на личността, тази година сме добре.

Софийска улица, натоварено кръстовище, някакъв оранжев Москвич блъска очевидно нова и скъпа западна кола. От москвича излиза поп, а от другото возило - разярена мутра:
-Ей, мамицата ти брадата, ей сега ти **** майката.
-Спокойно, чедо, всичко ще се оправи, щом сме живи и здрави.
-Как спокойно, бе, ти знаеш ли колко струва тая кола, ей сега те пращам при шефа ти!
-Няма нужда да се ядосваме, чедо, важното е, че сме живи и здрави. Виждам, че се поддаваш на гнева, по-добре си пийни и се успокой.... Вижте повече
Тук попът вади едно шише 20 годишна Манастирска гроздова отлежала, изпод расото и го подава на облещената мутра с блага усмивка. Мутрата отпъва юнашки няколко гълтока, обърсва се, видимо успокоен, връща шишето и пита:
-Ти, кво, няма ли да пийнеш?
-А, не, аз чакам катаджиите…

Двама алпинисти решили да катерят планина. Първия не можел да говори добре и се запъвал.
Започнали да катерят.
Първия:
- ЗЗЗЗЗЗЗЗ....ЗЗЗЗЗЗ....
Врория:
- Ще ми кажеш горе.
След 2 минути пак първия:
- ЗЗЗЗЗЗ....ЗЗЗЗЗЗ...
Вторият му отговорил да му каже горе. Стигнали върха. Тогава първия казал:
-ЗЗЗЗЗЗЗЗабравихме раниците.
Тръгнали на долу. Първият започнал да казва:
- БББББББ.....БББББ...
Втория казал да му каже долу.
След една-две минути пак същото .Вторият казал, че ще му каже долу. Стигнали долу и втория казал на първия да му каже каквото иска. Първия казал:
- БББББ.....БББББазик бе.

- Струва ми се, че не съм се наспал.
- Всяка сутрин го казваш това.
- Да, но не всяка сутрин слагам майонеза в кафето.

Кандидат за общ работник.
Шефът:
- Какви претенции имате?
Кандидатът:
- 3000 лв. заплата и спазване на кодекса на труда.
- Ще ви дам 10 000 лв, секретарка и автомобил.
- Вие се шегувате !
- Вие започнахте пръв

Американски хипнотизатор пред голяма аудитория. Гледа към залата и казва:
- Dance!
Всички танцуват.
- Cry!
Всички плачат.
- Laugh!
Всички се смеят.
Изведнъж случайно се спъва и казва:
- Shit!
… и се наложило две седмици да мият залата.

Една жена отива на врачка и чука на вратата.
Врачката: - Кой е?
Жената (тръгвайки си) - Егати врачката!

Отива чукча за изследвания в поликлиниката и носи трилитров буркан с урина.
- Да беше донесъл и куфар с лайна, - измърморила медицинската сестра.
Чукчата се пресегнал през вратата на кабинета и вмъкнал един куфар:
- Знаех си, че ще потрябват!

По време на 2-та световна война едно руско село е окупирано от немски войници. Те затварят всички жители на селото в общината. След няколко дена пускат само жените на свобода а мъжете остават затворени. Минали се няколко седмици и жените приплакали на главнокомандващия на немците че не могат вече да живеят без мъже и че трябва ги пуснат иначе те ще умрат. След кратък размисъл началника решил че жените са прави и трябва да им пусне мъжете. Решил обаче да си направи майтап със тях и им казал че ще пусне мъжете само, ако всяка жена си познае мъжа по "оная му работа" Строил той мъжете зад една стена със дупки, дето само членовете им се подават от другата страна. Започват жените да минават и опипват всеки мъжки член. Всяка жена минава пипа и говори:
- Този не е моя тоя не моя... Този е моя - излиза мъжа и си тръгват.
След като 5 или 6 жени си тръгнали с мъжете си началника се усъмнил дали не го лъжат жените? Дали не взимат които им падне и после ги сменят. Затова той наредил измежду всеки двама руснака да, застане по един немец. Паднал се реда на една баба да си познае мъжа. Минава тя и говори:
- Toзи не е моя, тoзи не е моя... Този въобще не е от нашето село...


Смешни вицове и картинки M_2017_3766

Jelly

Jelly
Admin
Admin

SunT написа:Ооо, Nirvana този виц ме разби Laughing Laughing
Аз бях намерила преди една картинка на TVD, която беше от All the single ladies и главите на Стефан, Деймън и Елена бях върху тия дет се кълчат. Laughing Ма ся я няма
Намерих я!! Laughing
Смешни вицове и картинки A3ddc65c3c07e319

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите