Under The Fictitious Skies
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Under The Fictitious Skies

We're all mad here.


You are not connected. Please login or register

Art of breaking zwei : D

2 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Art of breaking zwei : D Empty Art of breaking zwei : D Пет 29 Юли 2011, 18:32

Sunwell

Sunwell
Откачен
Откачен

W. Suffering, Suffering и етц са ми старите никове xD когато бях голЕм фен на КК : D иначе снимките пак са си моите, пак са си гадни ии вече никога не бих направила повторната грешка да изгубя толкова много време в безсмислено снимане на треволяци ...
Daamn it
Гадинка ;3
не-знам-как-по-дяволите-съм-правила-такива-малоумни-снимки-.
Ръката на баща ми lol

2Art of breaking zwei : D Empty Re: Art of breaking zwei : D Пет 29 Юли 2011, 19:25

Jelly

Jelly
Admin
Admin

Каква ти грешка, ти ме уби drunken Тва са абсолютно страхотни снимки!!Да не си посмяла да спреш да снимаш!! Very Happy

3Art of breaking zwei : D Empty Re: Art of breaking zwei : D Пет 29 Юли 2011, 19:52

Sunwell

Sunwell
Откачен
Откачен

Аз отдавна спрях, просто т'ва не е за мен.
Иначе да не е спам, кекви много зле дето съм ги качвала в фотобукета : D на тая със сърцето много ѝ се кефех, като я направих. Тъпо лапе ей xD
<3 : X
Тъпа работа, страшни размери ...
пак некви гадни рязаници от муун сталкерския ми период ...

4Art of breaking zwei : D Empty Re: Art of breaking zwei : D Пет 29 Юли 2011, 21:19

Jelly

Jelly
Admin
Admin

О, защоооо Crying or Very sad Такива готини снимки.И да - тази със сърцето е много яка!Просто не е честно на хора с талант да не им се занимава... bounce

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Similar topics

-

» Art of breaking.

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите