Under The Fictitious Skies
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Under The Fictitious Skies

We're all mad here.


You are not connected. Please login or register

Вашите съвети за нашите проблеми :)

4 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

Jelly

Jelly
Admin
Admin

По идея на Addicted:) вече си имате темичка, където да коментирате "изповедите" на другите. Very Happy

Jelly

Jelly
Admin
Admin

SmilezZz написа:https://hope-in-the-wind.bulgarianforum.net/t151-topic

- Говори с майка ти. Обясни й,че си спряла да пушиш и да не си внушава подобни работи.

- За момчето не мога да дам съвет,тъй като не знам какво точно е станало. Но не знам,може да поговориш с него ? Но не мисля,че е добра идея да тръгнеш с негов приятел. Предполагам знаеш защо ?

Местя ти коментара тук Smile

Addicted:)

Addicted:)
Модератор

SunT написа:
SmilezZz написа:https://hope-in-the-wind.bulgarianforum.net/t151-topic

- Говори с майка ти. Обясни й,че си спряла да пушиш и да не си внушава подобни работи.

- За момчето не мога да дам съвет,тъй като не знам какво точно е станало. Но не знам,може да поговориш с него ? Но не мисля,че е добра идея да тръгнеш с негов приятел. Предполагам знаеш защо ?

Местя ти коментара тук Smile
Това сигурно е било за мен...

Обяснила съм й ( е добре де понякога се е случвало да лъжа,уф,както и да е) ;д ...

За момчето историята е толкова дълга-беше (или е ) голяма любов,перфектна,идеална,късахме,събрахме се преди да замине и сега си е извън БГ...и няма как да сме заедно ест.Започнахме да се караме,за да не си липсваме,накрая тръгнах с негов приятел точно преди той да си дойде на почивка тук.Когато разбра призна,че ме обича още,аз скъсах с неговия приятел,защото реално не го исках ,а и бяхме заедно само няколко дни ...обаче то не знам какво стана,човека си дойде,карахме се и си замина,като ме лъжеше по страшно глупав начин,ох...;ддд Не искам да давам много подробности по темите ,въпреки че възможността да прочете е 1% ;д Но бих отговорила на въпроси ;д то си е много сложно Very Happy Обаче никога не бих тръгнала пак с негов фр,за да се сдобрим.....;д
С тоя дето ходих (приятеля му) хубаво момче,ама кво сега...не ми говори,защото в деня,в който скъсахме той излезе с нас (компанията) ,а аз преди това бях ходила в едно друго старо приятелче;д..после си дойде моя човек (любовта ;д ) и му бях писала смс и тоой (приятеля му дето ходихме за малко ;д ) го беше видял и се беше усетил,че го късам ,защото още си обичам бившия...;д Жалко...;д Laughing

$waG

$waG
Admin
Admin

Addicted:) написа:
SunT написа:
SmilezZz написа:https://hope-in-the-wind.bulgarianforum.net/t151-topic

- Говори с майка ти. Обясни й,че си спряла да пушиш и да не си внушава подобни работи.

- За момчето не мога да дам съвет,тъй като не знам какво точно е станало. Но не знам,може да поговориш с него ? Но не мисля,че е добра идея да тръгнеш с негов приятел. Предполагам знаеш защо ?

Местя ти коментара тук Smile
Това сигурно е било за мен...

Обяснила съм й ( е добре де понякога се е случвало да лъжа,уф,както и да е) ;д ...

За момчето историята е толкова дълга-беше (или е ) голяма любов,перфектна,идеална,късахме,събрахме се преди да замине и сега си е извън БГ...и няма как да сме заедно ест.Започнахме да се караме,за да не си липсваме,накрая тръгнах с негов приятел точно преди той да си дойде на почивка тук.Когато разбра призна,че ме обича още,аз скъсах с неговия приятел,защото реално не го исках ,а и бяхме заедно само няколко дни ...обаче то не знам какво стана,човека си дойде,карахме се и си замина,като ме лъжеше по страшно глупав начин,ох...;ддд Не искам да давам много подробности по темите ,въпреки че възможността да прочете е 1% ;д Но бих отговорила на въпроси ;д то си е много сложно Very Happy Обаче никога не бих тръгнала пак с негов фр,за да се сдобрим.....;д
С тоя дето ходих (приятеля му) хубаво момче,ама кво сега...не ми говори,защото в деня,в който скъсахме той излезе с нас (компанията) ,а аз преди това бях ходила в едно друго старо приятелче;д..после си дойде моя човек (любовта ;д ) и му бях писала смс и тоой (приятеля му дето ходихме за малко ;д ) го беше видял и се беше усетил,че го късам ,защото още си обичам бившия...;д Жалко...;д Laughing

Ехаа, ако реша да правя сериал ето ми го и сценария Laughing

https://hope-in-the-wind.bulgarianforum.net

Addicted:)

Addicted:)
Модератор

Не си първата,кото ми го казва Laughing

SmilezZz

SmilezZz
Модератор

Изчакай го да се върне,но през това време си поддържайте контакт. А той или не знае какво иска,или просто оценява нещо,чак когато го загуби,но го забравя,когато отново си го получи. Малко странно се получи,но както и да е. Наистина е било малко объркано,но все пак наистина недей повече да го предизвикваш с негов приятел. С извинение,винаги съм била против такива работи,подло ми изглежда. Първо,че по този начин губиш един приятел. Второ,че се губи и доверието. Не знам при вас дали го е имало и дали все още има.
За майка ти - честно казано,не й обръщай внимание. Те винаги си се съмняват. Явно това им е в кръвта. Аз също имам проблем с нея. Запознах я с най-добрия ми приятел,обаче тя не вярва,че сме просто приятели. Постоянно ми намеква някакви работи и така. Не знам просто как да я убедя,че просто сме си като брат и сестра,нищо повече ? .

Addicted:)

Addicted:)
Модератор

Ми не,всичко се обърка точно ,защото тръгнах с приятеля му,после той си дойде и щеше да е тъпо пред това момче ние да се съберем и да се натискаме (не,че не ни видя да се целуваме),пък и после раздялата е трудна,когато трябва да си заминава...Имахме си и нашите моменти насаме де Smile Доверие сме си имали,огромно,аз отдавна съм изгубила доверието си в него и трудно може да ме убеди да му повярвам пак като преди.Не мога да го чакам да си идва,това са години ;д В момента не си пишем,защото само се чудим как да се заяждаме,ама любов ;д А между другото,когато скъсахме първия път,той беше решил ,че като ме дразни с други мой приятелки ще ме накара да спра да го обичам или той мен ;д Аз просто му го върнах Very Happy

А за майка ти-има ли нещо против момчето?
Обясни и ,че наистина сте само приятели и ако има нещо по-сериозно веднага ще й споделиш Smile

SmilezZz

SmilezZz
Модератор

Addicted:) написа:Ми не,всичко се обърка точно ,защото тръгнах с приятеля му,после той си дойде и щеше да е тъпо пред това момче ние да се съберем и да се натискаме (не,че не ни видя да се целуваме),пък и после раздялата е трудна,когато трябва да си заминава...Имахме си и нашите моменти насаме де Smile Доверие сме си имали,огромно,аз отдавна съм изгубила доверието си в него и трудно може да ме убеди да му повярвам пак като преди.Не мога да го чакам да си идва,това са години ;д В момента не си пишем,защото само се чудим как да се заяждаме,ама любов ;д А между другото,когато скъсахме първия път,той беше решил ,че като ме дразни с други мой приятелки ще ме накара да спра да го обичам или той мен ;д Аз просто му го върнах Very Happy

А за майка ти-има ли нещо против момчето?
Обясни и ,че наистина сте само приятели и ако има нещо по-сериозно веднага ще й споделиш Smile

Но си помисли,че може би той си мисли като теб,относно доверието. Но щом няма да се връща с години - надали си струва да се мъчиш през това време. Знам,че ти е адски трудно,но все пак трябва да го преодолееш и да си продължиш живота.

[Хиляди пъти й обясних,че не сме нищо повече от приятели,но тя си е .... такава. Не,не ми е споделяла да има нещо против него,но пак и пак се съмнява. Та,благодаря за съвета ти. ]

Addicted:)

Addicted:)
Модератор

Е години..може да е 1,2..може и повече, и по-малко,нищо не се знае,кой знае какви ще ги свършим Very Happy
Не знам какво си мисли,обаче аз може да съм му правила гадно,но е било заслужено! Very Happy Не може да ми се сърди пъък!

А за твоето мамче ;д ти сигурна ли си,че не искаш нещо повече от това момче? Razz

Jelly

Jelly
Admin
Admin

SmilezZz, почвам да си мисля, че накрая наистина ще си станете нещо повече с тази твоя майка наоколо Rolling Eyes Ако пък ти досажда кажи и че си харесваш някого и да престане вече.

SmilezZz

SmilezZz
Модератор

Addicted:) написа:А за твоето мамче ;д ти сигурна ли си,че не искаш нещо повече от това момче? Razz
Напълно сигурна съм. Нямам никакви чувства към него,освен приятелските.
SunT написа:SmilezZz, почвам да си мисля, че накрая наистина ще си станете нещо повече с тази твоя майка наоколо Rolling Eyes Ако пък ти досажда кажи и че си харесваш някого и да престане вече.
Май,най-накрая така ще направя. Ама като я знам каква е ..досадна.. Ще иска да я запозная.
П.С: Наистина ви благодаря адски много. Sunny

Addicted:)

Addicted:)
Модератор

Ako й кажеш,че си харесваш друг няма да спре да те пита за него...
Може да кажеш,че приятеля ти е гей,ама да не вземе да го разпространи Very Happy

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите